Ke stažení

 • Zajímavá videa

  Zajímavá videa

  Videa, která jsme našli na internetu a nemohli jsme se o ně s Vámi nepodělit. Podívejte se!

 • Naše videa

  Naše videa

  Videa, která jsme pro Vás připravili. Co víc k tomu říct? Pěkné pokoukání!

 • Hudba a zvuky

  Hudba a zvuky

  To, co se nevešlo do rubriky Vlastenecké písně, to se dává sem. Proslovy, záznamy a další spíš nehudební témata. Přesto se rubrika nazývá Hudba a zvuky. Přejeme příjemný poslech.

 • Vlastenecká pozadí pro počítače

  Vlastenecká pozadí pro počítače

  Pozadí pro Váš počítač. Některá jsme vytvářeli my, jiná jsme našli a bylo by škoda, aby na internetu zapadla. Našli jste nějaké, které by se sem hodilo? Napište nám! Kontakt naleznete pod tlačítkem „O nás“.

 • Vlastenecké obrázky

  Vlastenecké obrázky

  Na internetu je hromada krásných vlasteneckých obrázků, ale těžko se k nim probojovat. Proto jsme některé z nich sesbírali. Snad se jejich autoři nebudou zlobit, většina z nich ale dávno své stránky zrušila. Máte nějaký pěkný obrázek? Klidně nám ho pošlete.

 • Userbary

  Userbary

  Zde stáhnete tzv. „userbary“, které se dávají do podpisů na PhPbb forech apod. Obrázky stáhnete tak, že na ně kliknete levým tlačítkem myši, tím se Vám otevře nové okno s obrázkem a poté na něj kliknete pravým tlačítkem myši a zvolíte „Uložit obrázek jako…“ Kód do podpisů na PhPbb forech např. takto: [url=http://www.vlastenci.cz/][img]http://www.vlastenci.cz/stah/obr/linky/czech16b.jpg[/img][/url] Česko Morava Slezsko Čechy Slovensko Československo Husitství Ostatní